Apie mus

2009 metais UAB CGS ir Mind Work Ramps jungtinė kompanija susibūrė iš kelių Lietuvos bei Latvijos riedutininkų, riedlentininkų ir bmx dviratininkų. Mūsų tikslas buvo spręsti blogėjančias sąlygas alternatyviam, bet šviesos greičiu populiarėjančiam riedučių, riedlenčių, parkour ir bmx dviračių sportui. Miestuose nebuvo sąlygų važinėti, esami skate parkai buvo nykūs ir pasenę, neatitiko tuo metinio lygio ir standartų. To priežastis buvo tai, kad juos projektuodavo patirties neturintys ir nespecializuoti architektai. Daugumoje miestų, riedlenčių aikštelių nebuvo išvis, o važinėjimas gatvėse buvo griežtai baudžiamas.

Taip pat labai svarbi užduotis, prieš projektavimo ir rangos darbus, šviesti visuomenę ir supažindinti ją su šiuo kūrybišku, alternatyviu, aktyviu laisvalaikiu. Neprabėgus ilgam laikui mūsų darbai buvo pastebėti kituose užsienio šalyse. Tapome viena labiausiai atpažįstamų ir geriausių specializuotų skate parkų projektuotojų ir gamintojų Europoje.

Projektuodami riedučių, riedlenčių, paspirtukų, bmx dviračių ar parkour parkus atsižvelgiame į vietinės bendruomenės poreikius, mes su jais bendraujame ir išklausome pastebėjimus. Kiekvieną parką, vienareikšmiškai, kuriam individualų. Nuolatos tobulinam įrenginių konstrukcijas ir technologijas. Pastoviai ieškome naujų medžagų siekdami pačios geriausios kokybės. Konstrukcijos pritaikytos aktyviam naudojimui. Atitinka saugos reikalavimus ir bandymo metodus (BS - EN 14974:2006 Facilities for users of roller sports equipment - Safety requirements and test methods).

Per daugiau nei 10 metų surinktą patirtį, nes tapome pirmaujančios skate parkų statybos ir projektavimo įmonės Baltijos šalyse, įgyvendinom daugiau nei 70 unikalių aktyvaus laisvalaikio parkų projektų visoje Europoje. Bendradarbiaujam su lyderiaujančiais pasaulio skate parkų gamintojais įskaitant “Woodward Camp” (JAV). Kiekvienais metais mes statome prestižinį „Simple Session“ varžybų kursą. Įrengėme unikalų „RedBull Framed Reaction“ trasą Amsterdame, taip pat „AirDog“ stendą Las Vegase „CES“ parodoje.


Riedučių riedlenčių paspirtukų ir bmx dviračių skate parkas

Skate Parkai

„Skate“ - aktyvaus laisvalaikis, kuriame sportininkai praktikuojasi įvairius triukus išnaudodami juos supančią miesto architektūrą

Žiūrėti daugiau
Parkour parkai

Parkour Parkai

„Free Running“ - aktyvaus laisvalaikis, kuriame sportininkai praktikuojasi įvairius triukus išnaudodami juos supančią miesto architektūrą

Žiūrėti daugiau
Velo dviračių trasos pumptrack

Velotrasos

Kalnelių trasa su kombinuotais posūkiais kurių pagalba galima išvystyti skirtingus greičius, atlikti įvairaus aukščio šuolius bei triukus.

View more

Parkų projektavimas

 

Nestandartiniai projektai - mūsų aistra. Griežti terminai ir sudėtingi sprendimai - mūsų kasdienio darbo dalis. Mes galime sukurti Jums unikalų aktyvaus laisvalaikio parką, pateikti visus reikalaujamus brėžinius, vizualizaciją bei techninę specifikaciją.

Konsultuojame

 

Savo patirties stalčiuose nelaikome! Jeigu, Jūs, esate architektas, valdžios atstovas, sporto entuziastas, aktyvus bendruomenės narys ir turite klausimų - kreipkitės, mes būtinai atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Patirtis ir Kokybė

 

Mes esame pirmaujančios skate parkų statybos ir projektavimo įmonės Baltijos šalyse, turime daugiau nei 70 skirtingų riedučių ir kraštovaizdžio įrengtų projektų visoje Europoje.

Biudžeto planavimas

 

Galime pateikti Jums darbų sąmatą, padėsime įvertinti reikalingą biudžetą įgyvendinti projektą arba pagal turimus finansus pateiksimę optimaliausią projektą nemokamai!

Įrengimo darbai

 

Vadovaudamiesi naujausiomis technologijomis ir praktika atliksime visus reikalingus statybos bei įrengimo darbus.

Darbų pavyzdžiai

 

Mūsų svetainėje galite rasti dauguma mūsų atliktų darbų. Prireikus galime pateikti Jums reikalingos, panašios apimties, darbų pavyzdžių.